450VXH100MEFCSN22X25
Partnumber:
450VXH100MEFCSN22X25
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 730mA 5000h 105°C Bulk