4605X-101-224LF
Partnumber:
4605X-101-224LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 220K Ohm 2% 0.63W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk