4606X-101-103LF
Partnumber:
4606X-101-103LF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk