4606X-102-333LF
Partnumber:
4606X-102-333LF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 33K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk