4609X-101-103LF
Partnumber:
4609X-101-103LF
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.13W ±100ppm/°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk