4610H-102-222LF
Partnumber:
4610H-102-222LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 2W ±100ppm/°C ISOL Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk