4610M-901-104LF
Partnumber:
4610M-901-104LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Network 0.1uF 50V X7R 20% SIP 9 Capacitor 125°C