4612X-102-470LF
Partnumber:
4612X-102-470LF
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 47 Ohm 1 Ohm 1.5W ±250ppm/°C ISOL Conformal Coated 12-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk