4816P-T01-102LF
Partnumber:
4816P-T01-102LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 1K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube