482-G111-K1M1-A1S0-35A
Partnumber:
482-G111-K1M1-A1S0-35A
Manufacturer:
ETA
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Circuit Breaker Thermal Manual Actuation Metric Screw Term. 115VAC/28VDC 1P 35A
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
Customers who bought this item also bought
WLNJ-2-N
Add to cart
Inquiry
WLCA2-7-N
6ES7953-8LJ30-0AA0
SST-PB3-CLX-RLL
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
CAP, 0.3 pF, 0402, NPO, 50V JOHANSON