482-G212-K1M1-A1S0-10A
Partnumber:
482-G212-K1M1-A1S0-10A
Manufacturer:
E-T-A Circuit Breakers
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 115VAC/28VDC