483-G411-K1M1-A1S0ZN-20A
Partnumber:
483-G411-K1M1-A1S0ZN-20A
Manufacturer:
E-T-A
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 20A, 115VAC, 28VDC, Panel Mount