4TPF330ML
Partnumber:
4TPF330ML
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 330uF 4VDC D3L CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.012 Ohm 105°C T/R