500R07S100JV4T
Partnumber:
500R07S100JV4T
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R