500X07W102MV4T
Partnumber:
500X07W102MV4T
Manufacturer:
Johanson Dielectrics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Feed Through 0.001uF 50VDC X7R 20% Flat 0402 125°C