500X15N221MV4E
Partnumber:
500X15N221MV4E
Manufacturer:
Knowles Precision Devices
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Feed Through 220pF 50VDC C0G 20% Flat 0805 125°C