50A02MH-TL-E
Partnumber:
50A02MH-TL-E
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans GP BJT PNP 50V 0.5A 600mW 3-Pin MCPH T/R