50ME220CZ+T
Partnumber:
50ME220CZ+T
Manufacturer:
SUN Electronic Industries Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT