50MU334KA23216
Partnumber:
50MU334KA23216
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.33uF 50V 10% (3.2 X 1.6 X 1.4mm) SMD 105°C Automotive