50PX470MEFCCA10X20
Partnumber:
50PX470MEFCCA10X20
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 600mA 2000h 105°C