50R-JMCS-G-B-TF
Partnumber:
50R-JMCS-G-B-TF
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 50 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R