50SVPF18M
Partnumber:
50SVPF18M
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
1334 in stock
SKU:
50SVPF18M
Package
CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V SMD