50VXG6800MEFCSN30X40
Partnumber:
50VXG6800MEFCSN30X40
Manufacturer:
RUBYCON
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Through Hole Mount, ROHS COMPLIANT