510FBA148M500AAG
Partnumber:
510FBA148M500AAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 148.5MHz ±50ppm LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD Coil Tape