510FCA125M000BAGR
Partnumber:
510FCA125M000BAGR
Manufacturer:
Silicon Labs
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 125MHz ±30ppm LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD Tray