510MCB125M000BAGR
Partnumber:
510MCB125M000BAGR
Manufacturer:
Silicon Labs
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 125MHz ±30ppm CMOS 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R