511ABA156M250BAGR
Partnumber:
511ABA156M250BAGR
Manufacturer:
Silicon Labs
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R