511BBA148M500BAGR
Partnumber:
511BBA148M500BAGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 148.5MHz ±50ppm LVDS 52% 3.3V 6-Pin SMD T/R