515D106M016HW6AE3
Partnumber:
515D106M016HW6AE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20% (4 X 7mm) Radial 1.5mm 28mA 2000h 85°C Bulk