520L20IA40M0000
Partnumber:
520L20IA40M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VC-TCXO 40MHz ±2ppm (Tol) ±2ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin SMD T/R