520T15IA26M0000
Partnumber:
520T15IA26M0000
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VC-TCXO 26MHz ±2ppm (Tol) ±1.5ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 2.8V 4-Pin SMD T/R