53-C1-500K-Z
Partnumber:
53-C1-500K-Z
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Conductive Plastic POT 500K Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (65.09 X 27.78 X 36.12mm) Solder Lug Panel Mount Automotive