530FC125M000DGR
Partnumber:
530FC125M000DGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 125MHz ±20ppm LVDS 55% 2.5V 6-Pin SMD T/R