531AC156M250DG
Partnumber:
531AC156M250DG
Manufacturer:
Silicon Labs
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 156.25MHz ±20ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD Tray