531BB200M000DG
Partnumber:
531BB200M000DG
Manufacturer:
Skyworks Solutions
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 200MHz ±31.5ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape