53D151F400JS6
Partnumber:
53D151F400JS6
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
130400 in stock
SKU:
53D151F400JS6
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 400V -10% to 50% (25.7 X 79.8mm) Axial 1.011 Ohm 820mA 1000h 85°C