545BAA100M000BAG
Partnumber:
545BAA100M000BAG
Manufacturer:
Silicon Labs
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 6-Pin SMD Coil Tape