562ND12-W
Partnumber:
562ND12-W
Manufacturer:
FUJITSU LIMITED
products.category:
others
Availability:
1474 in stock
SKU:
562ND12-W
Package
POWER RELAY 12VDC 40A SPDT/SPDT(26X20X16.2)MM THT AUTOMOTIVE