56A30-01-4-03N
Partnumber:
56A30-01-4-03N
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Rotary 4P3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC