56BS30-01-2-05S
Partnumber:
56BS30-01-2-05S
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Rotary DP5T 5 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC