56BSP30-01-1-12N-F
Partnumber:
56BSP30-01-1-12N-F
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Rotary SP12T 12 Screwdriver Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC