56P30-01-2-04N
Partnumber:
56P30-01-2-04N
Manufacturer:
Grayhill
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC