591D108X96R3R2T20H
Partnumber:
591D108X96R3R2T20H
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1000uF 6.3V R CASE 10% (7.2 X 6 X 2mm) Pad SMD 0.075 Ohm 125°C T/R