592D158X06R3M2T20H
Partnumber:
592D158X06R3M2T20H
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1500uF 6.3V M CASE 20% (7.5 X 6.3 X 2mm) Pad SMD 0.09 Ohm 125°C T/R