593D156X9025C2TE3
Partnumber:
593D156X9025C2TE3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
362 in stock
SKU:
593D156X9025C2TE3
Package
CAP TANT SOLID 15UF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5MM) SMD