597D107X0035F8T
Partnumber:
597D107X0035F8T
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 35V F CASE 20% (7.6 X 6 X 4.7mm) Pad SMD 0.1 Ohm 125°C T/R