5SDD0120C0200
Partnumber:
5SDD0120C0200
Manufacturer:
ABB
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1378 in stock
SKU:
5SDD0120C0200
Package
Diode, 11000A, 200V, Rectifier Diode