600F111FT250XT
Partnumber:
600F111FT250XT
Manufacturer:
American Technical Ceramics Corp
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00011uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS