600F1R8BT250XT
Partnumber:
600F1R8BT250XT
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.8pF 250V C0G 0.1pF Pad SMD 0805 125°C Ultra Low ESR T/R