600F221JT250XT
Partnumber:
600F221JT250XT
Manufacturer:
American Technical Ceramics Corp
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT